Parašė: GiN 2011 m. birželio 7 d., antradienis

Kovo 20 d. vyko soliaografijos seminaras ir nuo to laiko man nedavė ramybės mažas fotojuostos konteineriukas, kabantis po mano miegamojo langu. Ir štai birželio 7 dieną nebeiškenčiau - nusilupau visą įkaitusį ir apibėgusį izoliacinės juostos klijais konteineriuką-fotokamerą ir nuskenavau savo pirmąją soliaografiją.


Mano pirmoji soliaografija - fotopopieriuje savadarbe pinhole kamera užfiksuotas saulės kelias. Žinoma, kol kas jokio meno nėra - tik dokumentika, bet pirmas kartas yra pirmas kartas. Tas virpulys prieš atidarant kamerą... Eksponuota 2011 03 20 - 2011 06 07, kabėjo ant mano miegamojo palangės. Dar dvi kameros kabo ant Fluxus ministerijos stogo, bet kol mokytojas pbg neleido nuimt, tol laukiu. Plačiau apie soliaografijos seminarą ir kaip viskas prasidėjo, galite rasti čia: www.fotografuoju.lt/2011/03/soliaografijos-seminaras-fluxus....

Papildymas: Apimtas pirmo karto euforijos nepastebėjau, kad kažkas ne taip - man buvo gražu :) Bet mokytojas pbg neleido užsimiršti ir liepė invertuoti spalvas (žr. komentaruose). Ir tikrai, nepabandęs nesužinosi: saulė pasidarė geltona, dangus žydras! Štai pozityvinis variantas:

{ 3 komentarai (-ų)... read them below or Comment }

Populiarūs įrašai

Archyvas

Teikia „Blogger“.

Sekėjai

- Copyright © Fotografuoju.lt -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -